A pozícióról

A Budapesti Értéktőzsde Nyrt. a hazai pénz- és tőkepiac központi szereplője. Ezért rendszereinkkel szemben legfontosabb elvárás a stabil működés és magas rendelkezésreállás, az üzemeltetés és fejlesztés szigorúan szabályozott környezetben történik. Leendő munkatársunknak ezekhez a kritikus rendszerekhez kapcsolódó fejlesztések megvalósítása lesz a feladata.

Főbb feladatok

  • A kereskedési rendszerekhez közvetlenül kapcsolódó, már kialakított adattárház tervezése, fejlesztése MS SQL környezetben;
  • Együttműködés a többi fejlesztővel az általuk készített (nem adattárházi) lekérdezések optimalizálásában;
  • Aktív közreműködés az általa fejlesztett szoftverek teljes életciklusának minden szakaszában:
    • az üzleti területek támogatása a felmerült igények megvalósíthatóságának vizsgálatával;
    • a rendszerszervezők és az IT vezetés inputokkal történő ellátása az igények elemzése során;
    • a fejlesztések végrehajtása, tesztelése és dokumentálása;
    • a tesztelések során az üzleti területek támogatása, a felmerülő hibák javítása;
    • az üzemeltetéshez szükséges információk dokumentálása és azok átadása;
    • L4-es szintű supportként az üzemeltetés támogatása.
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó szükséges dokumentációk készítése, frissítése (fejlesztési specifikáció, rendszerterv, üzemeltetési dokumentáció, telepítési útmutató, tesztelési forgatókönyv, rendszerbiztonsági terv).

Elvárások

  • Legalább 5 év gyakorlat MS SQL tárolt eljárások fejlesztésében;
  • Legalább 3 év Microsoft SSIS fejlesztésekben szerzett tapasztalat;
  • Nagyfokú, önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Jó együttműködési, jó problémamegoldó képesség;
  • Párhuzamosan futó feladatok hatékony kezelése;
  • Legalább szakirányú középfokú végzettség;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban;

Előnyök

  • Tibco Spotfire riportok fejlesztésekben szerzett tapasztalat;
  • Informix ismeretek;
  • IT transzformációs projektekben szerzett tapasztalat;
  • MS SQL szerver üzemeltetési és üzemeltetés támogatási ismeretek;
  • Erősen szabályozott környezetben, magas rendelkezésreállású rendszerek fejlesztésében szerzett munkatapasztalat és referencia;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Pénzügyi szektorban versenyképes jövedelem;
  • Béren kívüli juttatási csomag;
  • Heti 3 nap távoli munkavégzés lehetősége;
  • Éves képzési keret;
  • Az angol nyelven kívül lehetőség van német nyelvű kommunikációra is;
  • Inspiráló csapat és munkahely: felelősségteljes, változatos, szakmai kihívást jelentő munkakör, pozitív, alkotó, barátságos légkör.

Benyújtandó pályázati anyagok

  • Bérigényt is tartalmazó, fényképes szakmai önéletrajz.

A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció feltüntetésével.

Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.