Ez egy kiváló lehetőség a számodra, amennyiben:

  • Érdekelnek a pénzügyek és a Tőzsde működése,
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz,
  • A tanulmányaid mellett rugalmasan el tudnád látni a rád bízott feladatokat,
  • Jó a problémamegoldó készséged, a feszes határidőkkel megbirkózol,
  • Nyitott vagy új dolgokat megismerni és kialakítani,
  • Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • Jól beszélsz és írsz angolul.

A junior pozícióinkat gyakran gyakornokokkal töltjük fel, így ha tényleg jó vagy, nálunk indíthatod el karriered.

Ha Rád esik a választásunk, akkor a következő főbb feladatok ellátásában vehetsz részt:

  • A mindennapi működés támogatása (nyilvántartások kezelése, dokumentumok készítése)
  • Az Igazgatóságra jellemző speciális feladatokban történő közreműködés
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése MS Office környezetben

A munkatapasztalat megszerzésén felül miért érdemes jelentkezned?

  • A hazai tőkepiac egyik legfontosabb intézményében, az ország egyetlen tőzsdéjén lesz lehetőséged dolgozni,
  • Megismerheted a tőkepiacok gyakorlati működését,
  • Folyamatosan új kihívásokban veszel részt,
  • Fiatalos csapatban fogsz dolgozni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, megfelelsz a kiírásnak, kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat tárgyban a pozíció megjelölésével küldd el a karrier@bse.hu e-mail címre.
Adatkezelésünkkel kapcsolatban az alábbi tájékoztatónkat ajánljuk figyelmedbe.