A munkakört betöltő munkatárs felelős a szervezet digitális kommunikációjának összefogásáért, és a kommunikációs terület egyes projektjeinek menedzseléséért.

Főbb feladatok

  • Stratégiai digitális marketing jelenlét fejlesztése
  • Digitális kampányok tervezése, megvalósítása, és azok eredményének kommunikálása
  • Meglévő és új digitális kommunikációs, PR és marketing csatornák feltérképezése és alkalmazása
  • Digitális brand jelenlét összefogása
  • Digitális tartalmak és kreatívok gyártásának menedzselése, azok gyártásában részvétel
  • Digitális transzformációval kapcsolatos projektek irányítása, innovatív ötletek kidolgozása
  • Digitális rendezvények projektmenedzselése, és megvalósítása
  • Külső rendezvényszervező partner tevékenységének felügyelete
  • Rendezvények digitális elő- és utókommunikációjának tervezése és megvalósítása, résztvevői létszám célok elérése
  • Külső és belső partnerekkel kapcsolattartás

Elvárások

  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett digitális kommunikációs és PR tapasztalat
  • Kreatívok és szöveges tartalom gyártásában tapasztalat
  • A munkavégzés nyelve magyar, de folyékony szakmai angol nyelvtudás szükséges
  • Dinamikus és megbízható csapatjátékos, aki egyben önállóan is felelősségteljesen végzi munkáját
  • Párhuzamosan futó feladatok prioritásának hatékony kezelése

Előnyök

  • Pénzügyi vagy tőkepiaci területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Professzionális szakmai környezet
  • Rugalmas és dinamikus munkakörnyezet
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Pénzügyi szektorban versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló csapat és munkahely: felelősségteljes, változatos, szakmai kihívást jelentő munkakör, pozitív, alkotó, barátságos légkör

Benyújtandó pályázati anyagok

  • Szakmai önéletrajz

A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció feltüntetésével.

Adatkezelésünkkel kapcsolatban az alábbi alábbi tájékoztatónkat ajánljuk figyelmedbe.