Feladatok:

  • A BÉT Marketing és PR csapat napi munkájának támogatása
  • Részvétel a BÉT szakmai rendezvényeinek szervezésében, lebonyolításában
  • Közreműködés a sajtókapcsolatok ápolásában, Social media kommunikáció támogatása
  • BÉT különféle partnerei felé (befektetők, kibocsátó vállalatok) történő kommunikáció támogatása
  • A terület adminisztratív feladatainak önálló elvégzése
  • Az Értékesítés és Marketing Igazgatóságon működő egyéb területek (Adatértékesítés, Nemzetközi Kapcsolatok) támogatás

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú tanulmányait végző hallgató
  • Marketing és PR szakos tanulmány előnyt jelent
  • Érdeklődés a Marketing és PR terület iránt
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Szorgalom és kezdeményező készség
  • Angol nyelvtudás és számítógépes irodai alkalmazások stabil ismerete

Amit ajánlunk:

  • Inspiráló csapat és munkahely, felelősségteljes, változatos, kihívást jelentő munkakör; pozitív, barátságos légkör
  • Lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre
  • Pozíciónak megfelelő, piacképes jövedelem

Benyújtandó pályázati anyagok

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél

Pályázati határidő: 2019. április 19., péntek.
Pályázati anyagokat a karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció feltüntetésével.