Ha érdekel a tőzsde világa, valamint egyetemi tudásodat szeretnéd szakmai tapasztalattal is kiegészíteni, akkor van számodra egy jó hírünk:

A Budapesti Értéktőzsde tehetséges egyetemistát keres gyakornoki pozícióra, ennek keretében testközelből tapasztalhatod meg a tőkepiac világát.

Amennyiben:

  • Hallgatói jogviszonnyal rendelkezel egy műszaki, vagy közgazdasági felsőoktatási intézményben
  • Jellemző rád a belső késztetésen alapuló igényes munkavégzés
  • Érdekelnek a pénzügyek és a tőzsde világa;
  • Analitikus gondolkodásmód jellemez;
  • Jól beszélsz és írsz angolul;
  • Precíz vagy és átlátod a komplex folyamatokat,
  • Magabiztosan használod az általános irodai alkalmazásokat (Microsoft Office, Excel, Word)

akkor ez egy kiváló lehetőség számodra.

Ha rád esik a választásunk, akkor a következő főbb feladatok ellátásában fogsz részt venni:

  • Kontroll-ismereteket és ellenőrzési gyakorlatot szerzel és alkalmad nyílik belelátni a működés egyes belső folyamataiba
  • Önálló koncepciót alkothatsz és képviselhetsz egy, vagy akár több részterületen, amihez támogatást kapsz
  • Munkádat a vezetés felé prezentálhatod, hozzájárulva ezzel a szervezeti egység vállalaton belüli sikeres megjelenéséhez

A munkatapasztalat megszerzésén felül miért érdemes jelentkezned?

  • A hazai tőkepiac egyik legfontosabb intézményében, az ország egyetlen értéktőzsdéjén lesz lehetőséged dolgozni,
  • Folyamatosan új és komoly kihívásokban veszel részt,
  • Fiatalos csapatban fogsz dolgozni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, hogy megfelelsz a kiírásnak, küldd el fényképes önéletrajzodat a karrier@bse.hu e-mail címre.

Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.