Főbb feladatok

  • A havi, negyedéves és féléves jelentések készítése és ezzel kapcsolatos tájékoztatások elvégzése a pénzügyi igazgatóval együtt
  • Magyar számviteli törvény szerinti és IFRS beszámoló elkészítésében való részvétel
  • Könyvvizsgálati feladatok koordinálása
  • Igazgatósági anyagok összeállításában részvétel (pl. üzleti terv)
  • Területet érintő Szabályzatok folyamatos karbantartása
  • Szerződések véleményezése az igazgatóval együtt, pénzügyi szempontból
  • Angol nyelvű kapcsolattartások (például határidőn túli kintlévőségek kapcsán)
  • Támogatási szerződések pénzügyi és számviteli feladatainak menedzselése
  • Adózási és számviteli szabályok változásainak nyomon követése, az adózási feladatok ellenőrzése
  • Projekt jellegű munkák menedzselése

Elvárások

  • Képzettség: Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Munkatapasztalat: minimum 5 éves releváns/ nagyvállalati tapasztalat
  • Előny: mérlegképes könyvelői képesítés, minimum 4 éves szakirányú tapasztalat

Kompetenciák

  • precíz, önálló, alapos munkavégzés,
  • problémamegoldó szemlélet
  • meggyőző kommunikáció
  • aktív számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint),
  • folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás: lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre
  • Inspiráló munkakör: felelősségteljes, változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Pozitív, alkotó, barátságos légkör
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem

Benyújtandó pályázati anyagok

  •  Magyar és angol nyelvű szakmai fényképes önéletrajz és motivációs levél

A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció feltüntetésével.

Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.