A Budapesti Értéktőzsde Értékesítés és Marketing igazgatósága 3 kiemelt területen tevékenykedik:

  • Tőzsdei adatértékesítés, ahol intézményi ügyfelek részére különféle tőzsdei adatcsomagok kerülnek értékesítésre emellett folyamatos kapcsolat van a meglévő ügyfelekkel.
  • Nemzetközi kapcsolatok – itt a BÉT elsősorban külföldi befektetőkkel vagy potenciális kibocsátó cégekkel van kapcsolatban
  • Marketing és PR, ahol a tőzsde sokszínű szakmai rendezvényei születnek meg illetve a sajtó és nyilvánossággal folyamatos kapcsolattartás zajlik

Főbb feladatok:

  • Adatértékesítés-üzletág folyamatos és önálló fejlesztése
  • Új ügyfelek proaktív megkeresése, üzleti lehetőségek azonosítása
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Új termékek kialakításában való aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás nemzetközi alapkezelőkkel, befektetési szolgáltatókkal, potenciális vállalatokkal és más külföldi tőzsdékkel
  • A marketing és PR tevékenység támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Tőkepiacok alapos ismerete
  • Jó analitikus képesség, strukturált gondolkodás
  • Kiváló angol nyelvtudás és erős tárgyalási készségek írásban és szóban egyaránt
  • Ügyfél és csapatorientált gondolkodásmód
  • Határozott fellépés, prezentációs gyakorlat
  • Egyéb: precizitás, szoros határidők betartása magas színvonal mellett

Előny, de nem elvárás: jártasság a tőzsdei adatok, indexek kezelésében vagy értékesítésében

Amit ajánlunk:

  • Inspiráló csapat és munkahely: felelősségteljes, változatos, szakmai kihívást jelentő munkakör; pozitív, barátságos légkör
  • Lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre
  • Pénzügyi szektorban versenyképes jövedelem

Benyújtandó pályázati anyagok:

  • fényképes, szakmai önéletrajz magyar és angol nyelven
  • motivációs levél

A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció feltüntetésével.
Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.