Főbb feladatok

  • Üzleti igények egyeztetése, specifikálása;
  • Üzleti intelligencia, elemzések megvalósítása;
  • Adattárház tervezése, fejlesztése, optimalizálása;
  • Teljes adattárház fejlesztési életciklusban való részvétel;
  • Meglévő és új adatfeldolgozó folyamatok tervezése, fejlesztése, tesztelése, dokumentálása;
  • Adatszolgáltatás és riportok kialakítása;
  • Folyamatokról dokumentációk készítése;
  • Adatbázisok teljesítmény optimalizálása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzlettel és az IT rendszerszervezőkkel;
  • Részvétel új rendszerek bevezetésében, projektekben.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Szakmai tapasztalat 3 év;
  • Adattárház fejlesztői szaktudás;
  • MS SQL, SSIS, SSRS ismeret;
  • MSSQL tárolt eljárások fejlesztése;
  • .NET fejlesztői tapasztalat;
  • Enterprise Architect, illetve egyéb IT architektúra modellező megoldás ismerete;
  • Magabiztos tudás a következő technológiákban: .Net, Python, MSSQL tárolt eljárások;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Önálló, felelősségteljes, igényes munkavégzés;
  • Jó együttműködési, jó problémamegoldó képesség;
  • Csapatban való munkavégzésre alkalmasság;
  • Párhuzamosan futó feladatok hatékony kezelése;
  • Jó kommunikációs képesség.

Előnyök

  • Visual Basic nyelv ismerete előnyt jelent;
  • C++ nyelv ismerete előnyt jelent;
  • Informatikai fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat;
  • ITIL tudás;
  • Szabályozott környezetben szerzett munkatapasztalat és referencia.

Amit kínálunk

  • Inspiráló csapat és munkahely: felelősségteljes, változatos, szakmai kihívást jelentő munkakör, pozitív, alkotó, barátságos légkör;
  • Pénzügyi szektorban versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Otthoni munkavégzési lehetőség;
  • Az angol nyelven kívül lehetőség van német nyelvű kommunikációra is.

Benyújtandó pályázati anyagok

  • Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz (fizetési igény megjelölésével).

A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció feltüntetésével. Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.