Főbb feladatok:

  • ügyintézés, adminisztratív és szervezési feladatok, általános irodai teendők ellátása, azaz a napi operatív működés támogatása;
  • tárgyalások, értekezletek, találkozók és egyéb megbeszélések előkészítése, szervezése, catering;
  • szakmai előterjesztések, jelentések és tájékoztatók adminisztrációjának ellátása, határidők nyomon követése, nyilvántartások vezetése;
  • kimenő/bejövő postai levelek, küldemények kezelése (iktatás, feladás előkészítése, stb.)
  • kis mértékben általános és személyes asszisztencia;
  • a HR támogatása adminisztratív és szervezési oldalról;
  • toborzási és kiválasztási projektek szervezése és nyomon követése, az ehhez kapcsolódó nyilvántartások naprakészen tartása
  • mindezek kapcsán együttműködés a Tőzsde társterületeivel és külső partnereivel.

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség;
  • minimum 2 év asszisztenciában szerzett tapasztalat;
  • magabiztos aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;
  • általános irodai alkalmazások ismerete (Microsoft Office, Excel, Word);
  • tízujjas vakírás, képesség a szöveg hallás utáni azonnali rögzítésére;
  • kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervező készség;
  • kimagasló precizitás, megbízhatóság és diszkréció;
  • stressztűrő képesség és terhelhetőség;
  • szoros határidők melletti önálló munkavégzés, proaktivitás;
  • képesség csapatban történő felelősségteljes munkavégzésre.

Előny, de nem elvárás:

  • felsővezető mellett szerzett munkatapasztalat;
  • szakmai tapasztalat pénzintézetnél, tőkepiacon;
  • Adobe Acrobat Pro program ismerete.

Amit ajánlunk:

  • szakmai kihívás: lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre;
  • inspiráló munkakör: felelősségteljes, változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • kellemes munkakörnyezet és barátságos légkör: pozitív, alkotó és közvetlen hangulatú, összetartó csapat;
  • pozíciónak megfelelő piacképes jövedelem, cafeterián túlmutató béren kívüli juttatások.

Benyújtandó pályázati anyagok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz magyar nyelven.

 A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció és fizetési igény feltüntetésével.

Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.