Főbb feladatok

  • Potenciális kibocsátók akvizíciója:
    • a BÉT által nyújtott termékkoncepció módszertani fejlesztése, termékek és szolgáltatások értékesítése a hazai közép- és nagyvállalatok számára (BÉT50, BÉT ELITE program, Európai Uniós finanszírozású mentor programok, Nemzeti Tőzsdefejlesztési Alap, BÉT Xtend platform, PPP platform)
    • akvizíciós terület szakmai támogatása: részvétel találkozókon a potenciális kibocsátókkal, akvizíciós módszertani anyagok kidolgozása
  • Vállalatfinanszírozási és tőzsdei elemzés:
    • tőzsdei kibocsátói akvizíciók támogatása vállalatfinanszírozási számításokkal és háttérelemzésekkel; prezentációkkal, publikációkkal
    • potenciális kibocsátó cégek azonosítására alkalmas kvalitatív és kvantitatív módszerek kidolgozása, és folyamatos frissítése
  • Nemzetközi vállalatfejlesztési program:
    • akvizíciós feladatok ellátása az BÉT ELITE nemzetközi program tekintetében
  • Szakmai kapcsolattartás:
    • részvétel a tőzsdét érintő szakmai konzultációkban; a vonatkozó törvényi szabályozásokra vonatkozó javaslatok kidolgozásában; tőzsdei vezetők és a tőzsdei döntéshozatal írásbeli és szóbeli támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, 2-5 év vállalatfinanszírozási, tőkepiaci tapasztalat;
  • Tőzsdei finanszírozás iránti érdeklődés;
  • Elemzési készség: analitikus, strukturált gondolkodás;
  • Magas szintű szakmai angol nyelvismeret; magabiztos kommunikációs és íráskészség, prezentációs tapasztalat;
  • Projekt management szemlélet, határidők betartása.

Amit ajánlunk

  • Lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre;
  • Aktív kapcsolatok építése a hazai közép- és nagyvállalatokkal, tanácsadói és befektetői réteggel;
  • Felelősségteljes, változatos, szakmai kihívást jelentő munkakör;
  • Pozitív, alkotó és barátságos légkör;
  • Pénzügyi szektorban versenyképes jövedelem.

Benyújtandó pályázati anyagok

  • Fényképes szakmai önéletrajz magyar és angol nyelven;
  • Motivációs levél.

A pályázati anyagokat a pozíció feltüntetésével a karrier@bse.hu címre várjuk.

Adatkezelésünkkel kapcsolatban kérjük az alábbi tájékoztatónkat megtekinteni.